Güncel yazılar
Anasayfa / 15 TL Bedava Bahis / 215Bets10 Yeni Güncel Adresi

215Bets10 Yeni Güncel Adresi

Bets10 güncel giriş adreslerini yayınlamaya devam ediyor. 215Bets10 yeni giriş adresine sayfamdan ulaşabilirsin. Güne, değişen zamana aldırmadan anında Bets10‘a girişin güvenli ve daim olsun. Hemen aşağıdaki butonu tıkla, kazanmaya başla. 

Bets10, Türkiye’nin en iyisi olduğunu her gün ispatlamaya devam ediyor. Sen de hala daha Bets10’a üye olmadıysan, hemen üye ol, şart ve koşul olmadan 15 TL bedava bahsini al ve oynamaya başla. En iyilerle oyna, en iyisi ol. 

Bets10’da en iyisi olduğunu ispatlamak ister misin? O zaman tam da sana göre bir kampanya var. Bets10 Poker de başarı rozetlerini kazan. Nasıl mı? Bets10 sayfasında kampanyasını şu şekilde duyurdu;

Ustalığınızı Bets10 Poker Başarı Rozetleri İle Gösterin!
Başarı Rozetleri
Poker masalarındaki ustalığınızı Bets10 Texas Poker’in Başarı rozetleri ile gösterin. En sevdiğiniz oyunları oynarken görevleri tamamlayarak rozetleri kazanın.
Bir başarı için yapmanız gerekenleri tamamladıktan sonra, size masadaki avatarınızın yanında gösterebilmeniz için seçebileceğiniz bir rozet verilir. Kazandığınız rozet sayısı pokerde ne kadar usta olduğunuzun ölçütüdür. Böylece rakiplerinize yeteneklerinizi gösterebilir ve statünüzü artırabilirsiniz.
Başarılar sistemi oyunda ustalaşmanızı ve yeni oyun tipleri keşfetmenizi amaçlar. Texas Hold’em Poker’in mevcut ve yeni özelliklerini denerken usta bir poker oyuncusu olabilirsiniz.
Her bir Başarı tamamlamanız gereken görevlerden oluşur ve görevin zorluğu Puanlar ile ölçülür. Bir Başarıdaki tüm görevlerin tamamlanmasının ardından Başarı’da ustalaşmış olursunuz ve rozet kazanırsınız.Farklı poker başarıları ve bunların ilgili görevleri ile ilgili tüm bilgileri Poker Programında Başarılarım ögesi altında bulabilirsiniz.Kazandığınız tüm rozetleri aynı bölümde Tamamlanan sekmesinde görebilirsiniz.
Başarılar size Twitter üzerinden yeni bir sosyal oyun deneyimi getirir.
Arkadaşlarınızla rekabet edebilir ve yeni başarılarınız ile ilgili tweet’ler atabilirsiniz. Poker Programınızın Başarılar bölümünde Bir Twitter bağlantısı mevcuttur.
Poker Programındaki Başarılarım Sayfası
Başarılarım sayfası size başarılarınızı takip edebilmeniz için basit, ama bilgilendirici bir arayüz sağlar. Varsayılan görünümde, tüm başarılarınızı ve aşağıdaki bilgileri kolayca görebilirsiniz:
Kazandığınız başarılar. Yanında doğrulama işareti ile parlak ve tam renkli görüntülenir.
Henüz başlamamış başarılar: Flu olarak gösterilir.
Devam eden başarılar: Hafif renkli görüntülenir.
Devam eden başarılara yönelik puanlar.
Eksik başarılar için gerekli puan.
Devam eden başarılar için ilerleme çubuğu.
Başarılar, kolay tespit edilebilmeleri için zorluk seviyelerine göre renklendirilmiştir. Renkler aşağıdaki gibidir:
Mavi = Kolay
Turuncu = Orta
Kırmızı = Zor
Yeşil = Sanal Para (Zorluk derecesine göre derecelendirilmez)
Rozetlerin tam listesi ve daha fazla bilgi için, Bets10 poker programını ziyaret edin ve tüm başarıları bugün toplamaya başlayın!

Bets10 kampanya sayfası

Bets10’lu olmak kazandırır!

Hakkında admin

Bunları da kontrol etmelisin

195 Bets10 Güncel Giriş

195 Bets10 Güvenli Giriş

Bets10 sorunsuz giriş yapmanız için en güvenli ve hızlı adresi size tanıtıyoruz, 195Bets10.com. 195  Bets10 …